Oferta: Odkurzacz centralny

SYSTEM CENTRALNEGO ODKURZANIA

Centralny odkurzacz zmienia podejście do codziennego sprzątania. Jest łatwy w użytkowaniu, cichy, nie brudzi się i jest wszechstronny. Usprawnia proces odkurzania pomagając utrzymać czystsze i zdrowe środowisko w naszym domu.

Centralny system odkurzania jest do pięciu razy wydajniejszy od tradycyjnych odkurzaczy. Dzięki swojej specyfice doskonale usuwa z naszego otoczenia pyły, roztocza, pyłki oraz alergeny i dostarcza zebrany materiał do jednostki centralnej umieszczonej w piwnicy lub garażu utrzymując tym samym wysoką jakość powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych.

W brew powszechnej opinii, system centralnego odkurzania nie musi być drogi. W większości przypadków przewyższa cenę tradycyjnych odkurzaczy ale rekompensuje to komfort użytkowania. Koszt kompletnej instalacji wraz z jednostką centralną nie przekracza 0,5% kosztów budowy i wykończenia przeciętnego domu jednorodzinnego.

System centralnego odkurzania składa się z:
1. Jednostki centralnej wyposażonej na ogół w bez workowy system gromadzenia odpadów którą można umiejscowić w pomieszczeniu gospodarczym, garażu, piwnicy a nawet w niektórych przypadkach zabudować w szafie.

      


2. Systemu rur, kształtek i gniazd rozprowadzonych na ogół pod wylewką i pod tynkami


3. Węża i akcesoriów do sprzątania.

 

 

Zródło: Columbiavac